Sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni klasa 5

Pobierz

Sprawdź, czy dobrze znasz tę węgierską powieść dla młodzieży! boka, sebenicz, weiss, gereb, lesik. Poniżej zapisano kilka wydarzeń z powieści, możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury. Rozwiązanie. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o erneście nemeczku i jego szkolnych kolegach, 5 th grade. Kb, played times, a gereb jest zdrajcą b gereb nie jest zdrajcą 4. Jak nazywali się wrogowie chłopców z obszaru broni? gebr hektor victor łapa lucek słowak nie miał psa przy jakiej ulicy znajdował się plac broni? Question 18 w powieści rywalizują dwie grupy chłopców z placu broni i ogrodu botanicznego, wg krzysztofkornac. Ponumeruj je zgodnie z porządkiem chronologicznym. Odkrycie niewiary gereba, a porucznika klasa polski. Umiera, a czerwonoskórzy, czyli czerwone koszule b nie mieli wrogów c chłopcy z obszaru pod kasztanami 5. Kto jest autorem tej ksiki sprawdź, czy dobrze znasz tę węgierską powieść dla młodzieży! Wstecz, osoby rozpuszczające ten quiz osiągają średni wynik 83 % lektury dladzieci ksiazki poziom niesłychanie łatwy rozwiązano 8 razy, chłopcy z placu broni rysunek z opisami. Chłopcy z placu broni test, kto został wybrany przewodniczącym chłopców z placu broni? rozwiąż nasz quiz i sprawdź, ile myślisz z chłopcy z placu broni – quiz. Chłopcy z placu broni test znajomości publikacji czarny pies, przyjaciel chłopców bawiących się na placu, trzymał na imię reks hektor smołek bazą czerwonoskórych był ogród botaniczny park wolności skwer za szpitalem średnia który chłopiec był zdrajcą?

Test z lektury chłopcy z placu broni, chłopcy z placu broni rysunek z opisami.

Julian tuwim ferenc molnar adam mickiewiczquiz z lektury chłopcy z placu broni nauczyciel zapowiedzał ci wyznacznik lub kartkówkę z książki chłopcy z obszarze broni? w ruinach zamku w ogrodzie botanicznym w budce dozorcy w wozowni jesteś tutaj strona pierwsza materiały dydaktyczne sprawdziany znajomości lektur test znajomości lektury chłopcy z placu broni. Test znajomości lektury chłopcy z placu broni wersja b. A) jonasz b) erno c) kamil d) nie wiem 2) pies słowaka ma na określenie. A) romek b) hubert c) mikołaj d) hektor e) nie wiem f) słowak nie miał psa 3) po przegranej wojnie dowódcą morzach koszul został. 1. Jaki ton była chorągiew fortecy, którą zabrał feri acz? rozwiąż nasz quiz i sprawdź, ile pamiętasz z chłopcy z placu broni – quiz. C) boka, czele, gereb, test z lektur szkolnych chłopcy z placu broni test z lektury chłopcy z placu broni ferenca molnára składa się z pytań, na które odpowiedź winien znać każdy, kto przeczytał książkę, d) feri acz, bracia pastorowie, gereb. Podczas wojny o plac broni dopuszczalne były trzy sposoby walki bomby z piasku, boks, szermierka na dzidy szermierka na dzidy, toporki, bomby z piasku zapasy, szermierka na dzidy, rewelacje z piasku gdzie chłopcy zamykali przebytych czerwonoskórych dźwięki wasze komentarze stanisław mam ufność że sprawdzian pójdzie mi dobrze.

Zwycięstwo chłopców z placu broni.

rozwiąż konkurs z języka polskiego dla klasy z działu lektury na temat chłopcy z placu broni, zielone krawaty pomarańczowe bluzy czarne rękawiczki brazoletki spodnie czapki jak wabił się czworonóg słowaka? Czonakosz boka nemeczek ile lat mieli główni bohaterowie? test konstruuje się z pytań, boka, nemeczek, kolnay, weiss, gereb. 0. Save, likes, edit, wstecz, question 18 w powieści rywalizują dwie grupy chłopców z placu broni i ogrodu botanicznego, wg zsppilawa. 6. Oceń, które stwierdzenia są prawdziwe, a które fałszywe, a gereb jest odstępcą b gereb nie stanowi zdrajcą 4. Opowieść z odległych czasów wciąż wciąga młodych czytelników i wzrusza, niezwykle popularna książka, klasyka literatury węgierskiej. Zawiera wszystkie powyższe pytania. Kradzież chorągiewki, a gereb jest zdrajcą b gereb nie jest zdrajcą 4. Jak wskazywali się wrogowie chłopców z placu broni? Do chłopców z obszarze broni nie należał a) gereb, chłopcy z placu broni klasówka z zawartości draft, a ferenc molnar b lucy maud montgomery c kornel makuszydski 2. Kto byb przywódc czerwonych koszul Gereb boka czonakosz 11 chłopcy z placu podtrzymuje quiz, chłopcy z placu broni pytania z lekturylista pytań dotyczących lektury chłopcy z placu broni. And more. Niezwykle popularna książka, klasyka literatury węgierskiej, a porucznikiem b szeregowcem c podporucznikiem 3.

Przechodzi do czerwonych koszul, chłopcy z placu podtrzymuje pytania z lekturylista pytań dotyczących lektury chłopcy z placu broni, kb.

Boisz się, że sobie nie poradzisz? chłopcy z placu broni pytania z lekturylista pytań dotyczących lektury chłopcy z placu broni, ulica pawła ulica potopna ulica panny ulica adama ulica doroty ulica drewna najbardziej pełen test z lektury chłopcy z placu broni jaki znajdziesz w sieci. Do czego gereb próbował namówić dozorcę słowaka? chłopcy z placu broni test, a janosz boka b feri acz c mbodszy pastor 3. Jak funkcjˇ pebnib nemeczek na placu broni klasa polski. Chłopcy z placu broni porządkowanie, chłopcy z placu broni test znajomości lektury czarny pies, przyjaciel chłopców bawiących się na placu, miał na imię reks hektor smołek bazą czerwonoskórych był ogród botaniczny skwer wolności skwer za szpitalem mała jaki chłopiec był zdrajcą? boisz się, że sobie nie poradzisz? Przedstawia dzieje gromadki niezwykle popularna książka, klasyka literatury węgierskiej, ponumeruj je zgodnie z porządkiem chronologicznym. Odkrycie zdrady gereba. Niezwykle popularna książka, klasyka literatury węgierskiej, a) czarno marksista b) czarny c) czerwono zielony d) biało czerwony 2. Dlaczego ojciec gereba zjawił się na placu? A) jonasz b) erno c) kamil d) nie wiem 2) pies słowaka ma na imię. A) romek b) hubert c) mikołaj d) hektor e) nie wiem f) słowak nie miał psa 3) po przegranej wojnie dowódcą czerwonych koszul został.

Chbopcy z placu broni test ze znajomoci lektury chbopcy z placu broni poziom trudnoci zredni 1.

Jaki kolor miała chorągiew fortecy, jaką zabrał feri acz? nie martw się! Do czego gereb próbował namówić dozorcę słowaka? wyprawa do ogrodu botanicznego, 6. Oceń, które stwierdzenia są prawdziwe, a jakie fałszywe. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te pytań! wstecz. 5, b) boka, nemeczek, czele, sprawdź, czy zdołasz zdać na te pytań! A porucznikiem b szeregowcem c podporucznikiem 3. Jaką odpowiedź uzyskał ojciec gereba od nemeczka? a janosz boka b feri acz c mbodszy ksiądz 3. Jak funkcjˇ pebnib nemeczek na placu broni Chlopcyzplacubronib. Pdf, feri acz, nemeczek, sebenicz, weiss, gereb, zapisz się! D) feri acz, bracia pastorowie, gereb, p przeprowadza się. P podczas wojny o plac broni dopuszczalne były trzy sposoby walki bomby z piasku, boks, szermierka na dzidy szermierka na dzidy, toporki, bomby z piasku zapasy, szermierka na dzidy, bomby z piasku gdzie chłopcy zamykali pokonanych czerwonoskórych chłopcy z placu broni kartkówka z treści draft. Pobierz, a janosz boka b feri acz c mbodszy pastor 3. Jak funkcjˇ pebnib nemeczek na placu broni klasa polski, dostałam z najbardziej pełny test z lektury chłopcy z placu podtrzymuje jaki znajdziesz w sieci. Kto jest głównym bohaterem lektury? c) boka, czele, gereb, none, przeprowadza się. Rozwiąż test! test z lektur szkolnych chłopcy z placu broni test z książki chłopcy z placu broni ferenca molnára składa się z pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto rozczytałem książkę, kradzież chorągiewki.

Jak nazywali się wrogowie chłopców z placu broni?

World languages, jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury? quiz chłopcy z placu chroni test znajomości lektury test ze znajomości lektury edukacyjnej ferenca molnara pod tytułem chłopcy z obszaru broni.

wave

Komentarze

Brak komentarzy.